Doorgaan naar inhoud
✔️ Lage prijzen ✔️ Snelle verzending ✔️ Uitstekende service
✔️ Lage prijzen ✔️ Snelle verzending ✔️ Uitstekende service

SFP module voor glasvezel TRx 1310nm multimode

door OEM

✅Verzending binnen 24 uur

€19,95 - €19,95
€19,95
€19,95 - €19,95
€19,95
  • SFP module voor glasvezel
  • TR1310nm
  • Multimode fiber
  • LC duplex connector
  • Maximaal 2km
  • 1.25Gb/s - 1000Base-LX

Specificaties 

Wavelength TRx 1310 nm
Fiber type Multimode
Connector type LC Duplex
Maximum cable distance 2 km
Data Link Up to 1.25Gb/s
Ethernet 1000Base-LX

Kenmerken


Merk OEM
Fabrieksgarantie 1 jaar
Country of Manufacture China
Filter SFP module